Tolga Çevik’in oğlu Tan 17 yaşına bastı! Babası sosyal medyadan kutladı

‘Komedi Dükkanı’ programıyla geniş bir kitleye ulaşan Tolga Çevik, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından 18 yıllık eşi Özge Yılmaz’ın doğum gününü kutlayan Tolga Çevik, şimdi de oğlu Tan’ın 17. yaşını kutladı. Çevik’in paylaşımı duygulandırdı…

 İlk olarak 2007 yılında ekranlara gelen ‘Komedi Dükkanı’ isimli doğaçlama skeç programını sunmasıyla tanınmaya başlayan Tolga Çevik, burada edindiği tecrübelerin ve tanınırlığın ardından kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. Ünlü oyuncu Salih Kalyon ile sahneye çıkarak metinsiz, doğaçlama tiyatro yapan Çevik, daha sonrasında programı kendi başına sunmaya başlayarak büyük bir kitleye hitap etti.

Kariyer hayatı kadar özel hayatı ile de ilgi çeken Çevik, 18 yıl önce Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile evlenerek 2 çocuk babası oldu. Tan ve Tuna adında iki çocuğu olan Çevik’in büyük çocuğu Tan, 17 yaşına bastı.

Instagram hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Çevik, yıllar öncesine ve bugüne ait paylaştığı fotoğrafla duygulandırdı. Çevik, yaptığı paylaşıma şu açıklamayı düştü:

“Nasıl olmuş olabilir? Ne çabuk? Ne ara geçti 17 yıl? İyi ki doğdun aslanım. Allah karşına iyi insanlar çıkarsın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Merhum usta sanatçı Cem Karaca’nın sözleri yeniden gündem oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.