Survivor’da ikinci eleme adayı belli oldu! Nisa’nın sakatlığına Barış’ın gözyaşları damga vurdu

Survivor All Star’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ve iletişim ödülü için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası günün eleme adayı belirlendi.

Oyun öncesinde kazanan takımın çocukları ile çocuğu olmayan yarışmacıların ise yakınlarının çocukları ile görüntülü konuşacakları açıklandı. 23 Nisan’a özel seçilen ödüllü dokunulmazlık oyununda ilk etapta kadınlar mücadelesi yaşandı.

NİSA’NIN DÜŞMESİ YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Parkurda Nisa ve Sema karşılaşmasında Nisa’nın düşmesi yürekleri ağza getirdi. Varilden geçeceği sırada yere düşen Nisa, dizini tutarak çığlıklar içinde bağırmaya başladı. Rakibi Sema’nın ardından Nisa’nın yardımına ilk olarak Barış ve Ogeday geldi.?

Dizinden sakatlanan Nisa Bölükbaşı’na ilk müdahaleyi oyun yerinde yapan Doktor Serhad Ömercikoğlu, “Patellası çıkmış olabilir bakmam lazım” dedi. Sedye ile oyun alanından çıkarılan Nisa’nın ciddi bir durumu olmadığını söyleyen Ömercikoğlu, tekrar muayene edeceğini belirtti.

BARIŞ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Öte yandan yarışmacı aldığı darbe nedeniyle acılar içinde kıvranırken, eski sevgilisi Barış da gözyaşlarını tutamadı. Sakatlık yaşayan Nisa’nın ilerleyen dakikalarda yarışmada görülmemesi ekranlarını geç açan izleyenlerin aklına diskalifiye ihtimalini getirdi. Ancak Nisa’nın sağlık durumu ve yarışmadaki akıbeti hakkında Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama gelmedi.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın yarışmadan sonra ortaya çıkan görüntüleri ve sevgili olduklarını açıklamaları epey ses getirmişti. İkilinin daha sonra ayrıldığı haberi gündeme geldi. Yarışmacının yeni sezonda ise Ogeday Girişken ile aşk yaşadığı iddia edildi.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM

Kıran kırana yarışın ilk etabını ünlüler takımı 8-6 skorla galip bitirdi. İkinci etapta da yine erkekler mücadelesi yaşandı. Bu turda da Atakan’ın sayısı ile gönüllüler takımı 8-6 skorla ünlüleri yendi. 1-1 eşitlik sağlanmasından dolayı bu kez dokunulmazlık oyunu en iyiler karşılaşmasına kaldı. Best Of’ta Anıl, Atakan, Evrim, Sema, Batuhan, Hikmet mücadelesi yaşandı. Merve Aydın’ın Nagihan’a karşı kazandığı sayı ile dokunulmazlık oyununu 2-1 ünlüler kazandı. Dokunulmazlık sembolü ise 5’te 5 yapan Merve Aydın’a verildi.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, gecenin sonunda ada konseyinde toplandı. Konseyde yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Bu sonuçla Evrim Survivor’da bir kez daha eleme adayı olarak yokluk adasına giden yarışmacı oldu.

“KIZGIN DEĞİLİM”

Potaya giren Evrim Keklik, “Takım arkadaşlarıma kızgın ve kırgın değilim. Bunu en içten duygularımla söylüyorum. İletişim ödülünde çocuğu olanlar için ben bugün yarıştım. Best Of’a çıktım ve sayımı aldığım için kendi adıma çok gururluyum. Yokluğa gideceğim, yarın oyun oynayacaklar oyunu kazanacaklar ve karşıdan bir rakibi bekliyorum. Onlardan da bu kadar eminim” sözleri ile dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.