Reha Muhtar’dan ‘şiddet’ tezlerine karşılık

Eski televizyoncu Reha Muhtar, 13 yaşındaki çocuğunun kendisinden şiddet gördüğü tezlerini yalanladı. Toplumsal medya hesabından bir paylaşım yapan Muhtar, “Yalan, iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı çok makus oyunlara alet etmeye çalışıyorlar” dedi.

Muhtar, Instagram hesabından yaptığı açıklamada çocuğunun tabirini de paylaştı. Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un kızı Mina, sözünde, “Diğer ifadeyi babam benim kıymetimi bilsin diye o denli verdim. Tartışsak da ben daima babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık hudutla söyledim. Babamdan katiyen fizikî şiddet görmemekteyim” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Eski televizyoncu Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur geçen günlerde, 13 yaşındaki çocuğunun Reha Muhtar tarafından darp edildiğini söyleyerek, “Mina, babası Reha’nın evvelki cuma günü çok makus dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok makûs dövdü’ diyerek evvelki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Aslında Mina babası hakkında daha evvel yaralama cürmünden şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana bedenindeki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.