İstanbul’da yoldan geçenlerin üstüne kezzap döken bayan gözaltına alındı

İstanbul Şişli’de oturduğu meskenin penceresinden aşağı, yoldan geçenlerin üstüne kezzap döken, komşularına saldıran ve polis binaya girmesin diye kaynar su döken bayan gözaltına alındı

Şişli 19 Mayıs Mahallesi’nde 5 katlı bir binanın 4’üncü katında oturan N.G., dün saat 11.30 sıralarında meskeninin penceresinden yoldan geçenlerin üstüne cam şişeler fırlattı. Daha sonra aşağı kezzap ve çamaşır suyu döken bayan bir türlü sakinleşmeyince polise haber verildi.

N.G., olay yerine gelen polis ve sıhhat takımlarının konuta girmemesi için pencereden kaynar su dökmeye başladı. İtfaiye grupları bayanın pencereden düşme ihtimaline karşı şişme hava yastığı açarak tedbir aldı.

3 AYDIR SALDIRGAN TUTUMLARI VARDI

Polisin kelepçe takarak gözaltına aldığı N.G., ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Bayanın pencereden döktüğü kezzap ise mahalle esnafı tarafından yıkanarak temizlendi.

N.G.’nin son 3 aydır daima saldırgan haller sergilediği, tekraren şikayet edildiği ve yan binadaki kafe çalışanını bıçakla yaraladığı öğrenilirken, N.G.’nin kafenin tabelasını elindeki cisimle kırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.