Fenerbahçe, Serdar Aziz’le mukavele yeniledi

Fenerbahçe Kulübü, bir müddettir kontrat uzatma görüşmeleri sürdürdüğü Serdar Aziz ile mutabakata vardı. Sarı lacivertli kulüp, tecrübeli stoperin yeni mukaveleye imza attığını resmen duyurdu…

Dönem sonunda Fenerbahçe ile kontratı bitecek olan Serdar Aziz, sarı lacivertli kulüple 3 yıllık anlamaya vardı. 2019’da transfer olduğu Fenerbahçe’de mesleğine devam etme kararı alan Aziz, “İnşallah futbolu da Fenerbahçe’de bırakacağım” tabirlerini kullandı.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Kulübümüz, 2018-2019 orta transfer periyodunda takımına kattığı ulusal futbolcu Serdar Muhterem’in mukavelesini 3 yıl uzattı. Serdar Aziz, 2025 yılına kadar Futbol A Kadromuzun formasını giyecek” sözlerine yer verildi.

SERDAR AZİZ: FORMANIN TARTISINI HER VAKİT BİLDİM

İmza sonrası Fenerbahçe’nin televizyon kanalına konuşan Serdar Aziz, “Türkiye’nin en büyük kulübünde kaldığım için çok memnunum. Memnunlukla da burada devam ettim. Birinci imzamızı 2019 yılında attık Fenerbahçe’ye. Artık tekrar uzatıyoruz. Hem ailem hem de ben çok memnunuz. Beni birinci günden bugüne kadar destekleyen büyük Fenerbahçe taraftarına çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Liderimiz Ali Y. Koç’a da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Ben bu formanın yükünü her vakit çok yeterli bildim. Alanda da elimden gelen uğraşın en güzelini verdim. Bundan sonra da vereceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Burada olmaktan ötürü çok memnunuz. İnşallah bu ulu formamızı en düzgün formda terleyeceğim ve inşallah futbolu da Fenerbahçe’de bırakacağım” halinde konuştu.

BAKİ: EKSİK OLAN KUPA KELAMI VAR

Fenerbahçe’nin yöneticisi Selahattin Baki ise, şu tabirleri kullandı:

“Öncelikle iyi olsun. Ben de ekstra memnunum zira ben idareye girdiğim vakit benim de A’dan Z’ye içinde bulunduğum birinci transferdi, Serdar Aziz. Ortadan üç sene geçmiş. Bugüne kadar performans ve karakterle alakalı hiçbir sorun yaşamadığımız, hem egzersizde hem maçlarda elinden geleni ortaya koymaya çalışan çok güzel bir kardeşimiz. Bizden birisi, üç yılda da bunu ispatladı. Artık yeni bir devir başlıyor. Fenerbahçe mesleğinde eksik olan bir kupa kelamı var. İnşallah onu da bu sene daima bir arada saha içinde saha dışında bir bütün olarak çabayı verip kazanacağız. Güzel olsun, memnunum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.