Çağla Şikel’den bol dekolte! Resmen her şey meydanda

43 yaşında olmasına karşın fiziğine dikkat eden Çağla Şikel, Emre Altuğ ile boşandıktan sonra resmen kendini işine adadı. Hoşluğu ile hala dikkatleri üzerine çeken Şikel’in paylaşımları da bir o kadar argümanlı. Toplumsal medya hesabından daima ayna karşısında verdiği pozları paylaşan Şikel, bu kez derin siyah dekolte elbisesiyle adeta ağızları açıkta bıraktı. Takipçileri ise Şikel’e “Kaburgalarını saydım” üzere yorumlarda bulundu. İşte o fotoğraf.

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN OLAY ELBİSE

2 Çocuk annesi olmasına karşın fiziğine dikkat eden Çağla Şikel, yeniden olay bir paylaşımla magazine bomba üzere düştü. Zayıflığından ötürü kimi takipçileri ‘kilo al’ yorumunda bulunurken, kimileri ise Şikel’in formda kalma sırrını öğrenmek istedi. Daima spor yapan Şikel, toplumsal medya hesabından fiziğini ortaya koyan elbiseler de giymeyi ihmal etmiyor.

AYNA KARŞISINDA TEZLİ POZ

Gittiği Yunanistan tatilinden bir kare paylaşan Şikel, ayna karşısında siyah elbisesiyle yok artık dedirtti. Beden sınırlarını ortaya çıkaran bir elbise giyen Şikel, yeniden kendinden kelam ettirdi.

Siyan uzun bol dekolteli bir elbise ile ayna karşısında kendini çeken Şikel o fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. Gönderiye ise olumlu olumsuz çok sayıda yorum geldi.

İŞTE ÇAĞLA ŞİKEL’DEN DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.