Başlar Kümesinde ayrılık! Bilal Hancı-Esin Çepni’nin evliliği bitti! Aldatıldı mı? – KARAR

Sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip olan Başlar Kümesi, dikkat çeken paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Evlenen küme üyeleri şimdilerde eşleriyle özel içerikler paylaşmaya başladı. Herkesin merakla ve severek takip ettiği kümeden ise makûs haber geldi. Görüntü içerek üreticisi olan ve tıpkı vakitte şarkıcılık da yapan Bilal Hancı-Esin Çepni çiftinin evliliğine kara bulutlar çöktü. Herkesin imrenerek izlediği çift boşanıyor. Pekala Bilal Hancı ve Esin Çepni ortasına ne girdi? Esin Çepni aldatıldı mı? İşte boşanmanın ayrıntıları.

EVLİLİĞİ BECEREMEDİLER!

Geçtiğimiz devirlerde nikah masasına oturduğu Esin Çepni ile boşanma kararı aldıkları duyuran Başlar Kümesinin üyesi Bilal Hancı herkesi şoke etti. Herkese memnunluk görüntüleri çeken çiftin ortasına kara kedi girdi. Uzun müddettir kurtarmaya çalıştıkları evliliklerini kurtaramayan çift boşanma kararı aldı. İkili sevenleri için boşanma kararını açıkladı.

Dost kalacaklarını belirten çiftin açıklaması ise şöyle:

“Esin ile olan evlilik bağımızı karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok güzel iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en kıymetli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik lakin düzeltemedik ve birbirimizi her vakit düzgün ve hoş hatırlamak için şu an bu türlü bir karar aldık. Siz sevgili bizi seven tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok memnun geçer. Esin, seninle çok hoş şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler her vakit kalbimde kalacaksın.”

ESİN’İN DEKOLTESİ Mİ EVLİLİĞİ BİTİRDİ?

İddialara nazaran Esin Çepni’nin çok fazla dekolte giymesinden ötürü Bilal Hancı’nın ailesinin rahatsız olduğu ve çift ortasında bu sorunun girdiği belirtiliyor. Çiftten şimdi bu bahiste açıklama gelmedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.