17 Haziran 2022 Cuma reytingleri

Dün akşam yayınlanan dizi, sinema, yarış ve haber programlarının reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak ediliyor.

17 Haziran 2022 Cuma akşamı ATV’de Kim Milyoner Olmak İster?, Kanal D’de Art Sokaklar, Star TV’de Bahtımın Oyunu, Fox TV’de Uygunluk, TRT 1’de Kasaba Tabibi, Show TV’de Rambo: Son Kan ve TV8’de Survivor All Star 2022 üretimleri ortasında reyting yarışı vardı.

Günlük olarak yayınlanan dizi, sinema, müsabaka ve haber programların izlenme oranları, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına nazaran sıralanıyor.

Peki, 17 Haziran 2022 Cuma reyting sıralamasına nazaran en çok ne izlendi? Hangi dizi, sinema ve yarış programları birbiriyle kapıştı? İşte 17 Haziran 2022 Cuma reyting sonuçları…

17 Haziran 2022 Cuma reyting sonuçları açıklandı mı?

17 Haziran tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de 1.sırada Kanal D’de izleyiciyle buluşan “Arka Sokaklar”, 2. sırada TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star”, 3.sırada Fox TV’de yayınlanan “İyilik” yer aldı. AB’de ise 1.sırada TRT1’de yayınlanan “Kasaba Doktoru”, 2.sırada “İyilik”, 3.sırada “Survivor All Star” yer aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.